Turysta zagraniczny atakuje kierowców motocykli w przypływie wściekłości w pobliżu Walking Street (wideo)

Pattaya-

Zagraniczny turysta, który prawdopodobnie pochodzi z Wielkiej Brytanii, został aresztowany wczoraj wieczorem około północy, kiedy zaatakował kierowcę motocykla po tym, jak kierowca odmówił podwiezienia nietrzeźwego i wściekłego mężczyzny.

Według wielu świadków, mężczyzna, który nie został wymieniony przez prasę, wybiegł z restauracji Mcdonalds w paskudnym nastroju, kopiąc drzwi i krzycząc na personel. Mężczyzna, który jest dużej i zastraszającej postury, podszedł do stoiska motocyklowego przed restauracją. Domagał się podwiezienia, krzycząc na kierowców. Pracownicy restauracji, z którymi rozmawialiśmy, stwierdzili, że mężczyzna był w złym humorze w restauracji, krytykując i nękając personel i innych klientów, i został poproszony o odejście.

30-letni Kittisak Nimanong odmówił podwiezienia mężczyzny, twierdząc, że obawia się o swoje bezpieczeństwo, a mężczyzna groził mu i był wyraźnie pod wpływem alkoholu. Turysta, rozwścieczony odmową, zaatakował pana Nimanonga kilkoma ciosami w twarz. Następnie Pan Nimanong zaczął chować się za samochodem, gdy turysta, który jest prawie dwa razy większy od Pana Nimanonga, wyzwał go i resztę taksówkarzy do walki na pięści.

Świadkowie stwierdzili, że turysta zaczął wtedy grozić i zastraszać przechodniów. Policja drogowa, która pracowała w pobliżu, pospieszyła z pomocą, jednak mężczyzna nie chciał się uspokoić. Jak widać na nagraniu, mężczyzna groził również bójką policji drogowej.

Porucznik policji Chawalit Suwanmanee i zespół policjantów zostali wezwani na miejsce zdarzenia, a nasz reporter dołączył do nich.

Mężczyzna odmówił uspokojenia się policji, grożąc przypadkowym obserwatorom, naszym reporterom, osobom rejestrującym incydent i nadal wzywając wszystkich do bójki. Został aresztowany i przewieziony na komisariat. Pan Nimanong poszedł jednak dalej, jednak odmówił wniesienia oskarżenia i obie strony osiągnęły porozumienie finansowe dotyczące niezamówionego ataku. Turystka została wypuszczona po tym, jak uspokoiła się i prawdopodobnie wytrzeźwiała na posterunku policji.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/