Turysta zagraniczny atakuje kierowców motocykli w przypływie wściekłości w pobliżu Walking Street (wideo)

Pattaya-

Zagraniczny turysta, który prawdopodobnie pochodzi z Wielkiej Brytanii, został aresztowany zeszłego wieczoru około północy, kiedy zaatakował kierowcę motocykla po tym, jak kierowca odmówił podwiezienia nietrzeźwego i wściekłego mężczyzny.

Według wielu świadków, mężczyzna, którego nazwisko nie zostało ujawnione prasie, wybiegł z restauracji Mcdonalds w złym nastroju, kopiąc drzwi i krzycząc na personel. Wysoki i budzący grozę mężczyzna podszedł do stanowiska motocyklowego przed restauracją. Zażądał podwiezienia, krzycząc na kierowców. Pracownicy restauracji, z którymi rozmawialiśmy, stwierdzili, że mężczyzna był w restauracji w złym nastroju, krytykował i dokuczał personelowi oraz innym klientom i został poproszony o opuszczenie lokalu.

Pan Kittisak Nimanong, lat 30, odmówił podwiezienia mężczyzny, twierdząc, że obawia się o swoje bezpieczeństwo, a mężczyzna grozi i jest najwyraźniej pod wpływem alkoholu. Turysta, rozwścieczony odmową, zaatakował pana Nimanong kilkoma ciosami w twarz. Następnie pan Nimanong zaczął chować się za samochodem, podczas gdy turysta, który jest prawie dwa razy większy od pana Nimanong, wyzwał go i resztę taksówkarzy na walkę na pięści.

Świadkowie zeznali, że turysta zaczął grozić i zastraszać przechodniów. Policjanci ruchu drogowego, którzy pracowali w pobliżu, rzucili się na pomoc, jednak mężczyzna nie chciał się uspokoić. Jak widać na nagraniu, mężczyzna zagroził bójkom również policji drogowej.

Porucznik policji Chawalit Suwanmanee i zespół policjantów zostali wezwani na miejsce zdarzenia, a nasz reporter dołączył do nich.

Mężczyzna odmówił uspokojenia się policji, grożąc przypadkowym osobom, naszym reporterom, osobom rejestrującym zdarzenie i dalej wyzywając wszystkich do bójki. Został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Pan Nimanong zgodził się jednak, odmówił wniesienia oskarżenia i obie strony osiągnęły porozumienie finansowe w sprawie niezamówionego ataku. Turysta został zwolniony po tym, jak spędził trochę czasu na posterunku policji, uspokajając się i prawdopodobnie wytrzeźwiając.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/