Tajlandczyk próbuje okraść sklep ze złotem w Sattahip i zostaje uwięziony w środku przez system bezpieczeństwa

Sattahip-

23-letni Taj, pan Tanin Samran, dostał więcej niż się spodziewał, gdy próbował obrabować sklep ze złotem w Sattahip 26 listopada 2018 roku około godziny 11:00.

Pan Samran, który miał na sobie maskę i ciężkie ubranie, aby ukryć swój wygląd, wpadł do sklepu z ośmiocalowym nożem i zażądał złota od kasjera, który znajdował się za barierą ochronną.

Kasjerka, pani Rungnapa Phan, lat 25, odpowiedziała, uderzając w system bezpieczeństwa, który wezwał policję i automatycznie zablokował ciężkie frontowe drzwi. Następnie uciekła na zaplecze sklepu, by czekać na policję.

Pan Samran próbował uciec, ale ciężkie drzwi zablokowały mu ucieczkę. Pokonany usiadł i czekał na policję. Policja pod dowództwem podpułkownika Chalitha Prema Prapipata przybyła i negocjowała z mężczyzną przez przednią szybę. Mężczyzna zgodził się poddać pokojowo.

Policja pochwaliła młodą kasjerkę za jej wysiłek w obsłudze systemu bezpieczeństwa i brak paniki.

Pan Samran, który stwierdził, że desperacko potrzebuje pieniędzy i nie ma dokąd się zwrócić, stanie w obliczu poważnych zarzutów o napad z bronią w ręku i obecnie przebywa w więzieniu w Sattahip, czekając na swoją sprawę sądową i oskarżenia. Grozi mu do pięciu lat więzienia za przestępstwo.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/