Rosyjski turysta ranny i porzucony przez baht autobusowy po nagłym zatrzymaniu w Pattaya

Pattaya-

Rosjanka została ranna, gdy autobus Songtaew nagle zahamował w środę wczesnym rankiem, po czym zostawił ją i jej przyjaciela unieruchomionych po wypadku w Jomtien w pobliżu kompleksu mieszkalnego View Talay 5.

 

Centrum ratunkowe w Sawang Boriboon Thammasathan Pattaya zostało wezwane o 3.30:XNUMX rano, aby udzielić pomocy Rosjance z raną głowy na skrzyżowaniu Thrappaya w Tambon Nong Plue w dzielnicy Bang Lamung w Chon Buri.

Turystka została zidentyfikowana jako Vera Ivanova, lat 26. Otrzymała pierwszą pomoc od ratowników i została wysłana do pobliskiego szpitala.

19-letnia Sakda Kulmart, która pracuje w pobliskim sklepie Family Mart, zadzwoniła na pogotowie, gdy turystka szukała pomocy. Sakda powiedział, że turysta powiedział mu, że autobus Songtaew (dwurzędowy) nagle się zatrzymał, w wyniku czego pasażerka mocno uderzyła głową w żelazny pręt. Kierowca kazał jej wysiąść i odjechał.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie monitoringu w okolicy, próbując zlokalizować kierowcę i poznać jego wersję wydarzeń.

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁONaród,
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/