Tajlandia zorganizuje w Bangkoku bezpłatną kolację bicia rekordu Guinessa dla chińskich turystów, aby poprawić turystykę

Bangkok-

Tajlandia robi wszystko, aby zachęcić chińskich turystów do powrotu do Tajlandii, oferując bezprecedensową bezpłatną kolację, która pobije światowe rekordy i zostanie zorganizowana w Bangkoku na początku stycznia.

„Mamy nadzieję, że chińscy turyści, którzy kochają jedzenie i zakupy, wydadzą więcej pieniędzy podczas pobytu tutaj. W styczniu sektor prywatny i rządowy wspólnie zorganizują bezpłatną kolację dla 10,000 5 chińskich turystów w Bangkoku, podając 500 ton lepkiego ryżu z XNUMX mango. Zostanie to zapisane w Księdze Rekordów Guinnessa. Posiłek będzie całkowicie darmowy dla wszystkich chińskich turystów, którzy zechcą wziąć w nim udział” – powiedział dyrektor ds. turystyki.

„Będziemy również pracować nad rozszerzeniem turystyki na prowincje drugiego rzędu. Jednak długoterminowe bezpieczeństwo, uczciwe ceny i dobra gościnność przywrócą zrównoważoną turystykę do Tajlandii” – podsumował.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/