Taco Bell otworzy pierwszy sklep w Bangkoku, pojawią się kolejne lokalizacje

Bangkok-

Franczyzobiorca Taco Bell z Tajlandii planuje otworzyć swoją pierwszą lokalizację w Bangkoku na początku przyszłego roku, podają lokalne doniesienia prasowe. Niewykluczone, że otworzą się już w przyszłym miesiącu przed pracowitym okresem świątecznym. Plany dla oddziałów w miastach takich jak Pattaya i Phuket są również na stole.

Thoresen Thai Agencies Pcl, franczyzobiorca Pizza Hut z Tajlandii, rozpoczął zatrudnianie pracowników do restauracji w Mercury Ville, centrum handlowym na przystanku BTS Chidlom na podwyższonym systemie komunikacji miejskiej Bangkok. Charakterystyczny znak Taco Bell został zainstalowany w tym tygodniu.
Taco Bell z siedzibą w Irvine należy, wraz z Pizza Hut i KFC, do firmy Yum Brands Inc z siedzibą w Louisville, Ky.

Taco Bell powiedział, że pod rządami międzynarodowego prezydenta Liz Williams chce znacznie rozszerzyć działalność zagraniczną i rozpoczął pracę w Indiach, Brazylii, Hiszpanii i innych krajach z dużymi, dobrze dokapitalizowanymi organizacjami jako franczyzobiorcami.

Thoresen Thai jest notowany na giełdzie w Tajlandii na równowartości około 320 milionów dolarów kapitalizacji rynkowej.

Dyrektor naczelny Chalermchai Mahagitsiri powiedział tajlandzkiej stronie internetowej Taco Bell, że odniesie sukces, „ponieważ mocne smaki trafią do podniebienia Azjatów”.

Forbes nazywa ojca Mahagitsiri, Prayudha, „kawowym królem” Tajlandii, szacując bogactwo tego drugiego na 1.5 miliarda dolarów, za pośrednictwem jego Quality Coffee Products, spółki joint-venture z Nestle, która ma 60% udziału w rynku w kraju. Rodzina interesuje się również górnictwem, transportem, ropą naftową i nieruchomościami.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOBusiness Journal
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/