Turysta okradziony z 12,000 XNUMX bahtów w swoim pokoju hotelowym przez Tajkę, podejrzany aresztowany (wideo)

Szef policji w Pattaya zabrał artystkę masażu z Walking Street na rekonstrukcję przed kamerami po tym, jak ukradła turystce setki euro o wartości około 12,000 XNUMX bahtów. 

Mężczyzna, którego nazwisko nie zostało podane do wiadomości, spotkał 48-letnią Netrathip „Kaew” Yingyong na ulicy w niedzielę i zabrał ją z powrotem do pokoju 218 w pobliskim hotelu w South Pattaya na „masaż”.

Po tym, co turysta nazwał „masażem”, turysta zasnął, a Kaew przejrzał swój dobytek i odpłynął z 200 euro i 4,000 bahtów tajskich, czyli mniej więcej 12,000 XNUMX bahtów. Turysta odkrył kradzież i zgłosił sprawę policji w Pattaya.

CCTV wkrótce doprowadziła do jej upadku i oskarżenia o kradzież w godzinach ciemności. Kobieta zostawiła również swój dowód osobisty w recepcji, która prawidłowo sporządziła kopię, więc łatwo ją złapać.

Na filmie widać Kaewa wskazującego na walizkę turysty i ubrania w szafie.

Później szef Pol Col Apichai Krobpetch przyjął przyznanie się Kaew do winy i zatrzymał ją.

Będzie ścigana zgodnie z tajskim prawem.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/