Laos kobieta na przedłużeniu pobytu przyłapana na żebraniu w Pattaya z noworodkiem

Pattaya-

W dniu 30 listopada 2018 r. policja aresztowała 20-letnią panią Phamay Viengsangę za przedłużanie pobytu przez prawie osiem miesięcy i żebranie z nowo narodzonym dzieckiem przy Third Road w Pattaya. Podejrzewa się, że dziecko nie jest jej.

Ze zgłoszenia wynikało, że kobieta żebrała z noworodkiem przed domem przy Third Road 25 listopada 2018 r. Właścicielka wezwała policję. Właścicielka oświadczyła, że ​​pani Viengsanga zostawiła dziecko na miejscu zdarzenia i uciekła. Dziecko zostało oddane pod opiekę pracowników opieki społecznej i obecnie przebywa pod opieką miejscowej placówki medycznej. Pani Viengsanga została schwytana dzisiaj, 30 listopada 2018 r.

Pochodząca z Laosu pani Viengsanga stwierdziła, że ​​dziewięć miesięcy temu przyjechała do Pattaya, aby pracować w barze piwnym. Oznajmiła, że ​​poznała Japończyka, którego zna tylko jako Pana Kima, lat 35, i że zapłodnił ją przez niego. Oświadczyła, że ​​mieszkała w pokoju przy Soi Buakhao w rezydencji Little Chord, gdzie została schwytana.

Oznajmiła, że ​​urodziła na początku tego miesiąca, sama, w domu rodzinnym. Policja nie do końca wierzy w te oświadczenia, ponieważ pani Viengsanga była już wcześniej zamieszana w żebranie z dziećmi, które nie są jej. Ponadto policja znalazła najnowsze zdjęcie pani Viengsangi jedzącej i pijącej z dwoma niezidentyfikowanymi mężczyznami, prawdopodobnie pochodzącymi z Laosu.

Funkcjonariusze policji stwierdzili, że większość żebraków w rejonie Pattaya pochodzi z Laosu i jest zorganizowana przez zagraniczne gangi, które przywożą tu dzieci i kobiety, aby zarobić pieniądze.

Pani Viengsanga zostanie postawiona w stan oskarżenia i deportowana z powrotem do Laosu. Dzisiaj, 30 listopada 2018 r., wraz z policją przeprowadziła rekonstrukcję przedstawienia w rezydencji przy Third Road. Dziecko będzie nadal otoczone odpowiednią opieką, a władze opieki społecznej, jak twierdzą władze opieki społecznej, będą odpowiednio leczone i znajdą dobry dom.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/