Laos kobieta na przedłużeniu pobytu przyłapana na żebraniu w Pattaya z noworodkiem

Pattaya-

30 listopada 2018 r. policja aresztowała 20-letnią Phamay Viengsangę za przedłużanie pobytu przez prawie osiem miesięcy i żebranie z noworodkiem na Trzeciej Drodze w Pattaya. Podejrzewa się, że dziecko nie jest jej.

Zgłoszono, że kobieta żebrała przed domem przy Third Road z noworodkiem, a właściciel wezwał policję w dniu 25 listopada 2018 r. Właściciel stwierdził, że pani Viengsanga zostawiła dziecko na miejscu zdarzenia i uciekła. Dziecko zostało zatrzymane przez pracowników opieki społecznej i obecnie znajduje się pod opieką miejscowej placówki medycznej. Pani Viengsanga została schwytana dzisiaj, 30 listopada 2018 roku.

Pani Viengsanga, która pochodzi z Laosu, powiedziała, że ​​dziewięć miesięcy temu przyjechała do Pattaya, aby pracować w barze piwnym. Stwierdziła, że ​​spotkała 35-letniego Japończyka, którego zna tylko jako pana Kima, i że zaszła w ciążę. Stwierdziła, że ​​mieszka w pokoju na Soi Buakhao w rezydencji Little Chord, gdzie została schwytana.

Stwierdziła, że ​​sama urodziła na początku tego miesiąca w rezydencji. Policja nie do końca wierzy w to oświadczenie, ponieważ pani Viengsanga była wcześniej zamieszana w żebranie dzieci, które nie są jej dziećmi. Dodatkowo policja zlokalizowała niedawne zdjęcie pani Viengsangi jedzącej i pijącej z dwoma niezidentyfikowanymi mężczyznami, podejrzewanymi o przybycie z Laosu.

Funkcjonariusze policji stwierdzili, że większość żebraków w rejonie Pattaya pochodzi z Laosu i jest zorganizowana przez zagraniczne kręgi, które przyprowadzają tu dzieci i kobiety, aby zarobić pieniądze.

Pani Viengsanga zostanie oskarżona i deportowana z powrotem do Laosu. W dniu dzisiejszym, 30 listopada 2018 r., przeprowadziła rekonstrukcję z policją w rezydencji przy Trzeciej Drodze. Dziecko będzie nadal objęte odpowiednią opieką, a urzędnicy opieki społecznej stwierdzili, że będą właściwie traktowani i znajdą dobry dom.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/