Klub Motocyklowy Bad Company organizuje imprezę charytatywną na rzecz rąk do rąk i potrzebujących dzieci

Pattaya-

11.00 listopada 30 r. o godzinie 2018 w Ponderosa Resort w Soi Siam Country Club, pan Magnes Nilsen, pan Bjorn Sunessoiy, pan Hakan Soderberg, pan Henrik Olsen, pan Tomi Tiussa, pan Mikael Trygg i Mc BAD COMPANY Pattaya zorganizowała akcję charytatywną, sprzedając produkty i przekazując wszystkie pieniądze na rzecz Fundacji Hand to Hand Pattaya, która pomaga potrzebującym dzieciom. Dzieci z Fundacji cieszyły się również zabawą i zajęciami na basenie oraz darmowym obiadem.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 50 dzieci, a także pan Niran Sathorn, były burmistrz Pattaya i prezes klubu Papa Run MC. Dodatkowo obecna była lokalna osoba kontaktowa Hand to Hand, pani Margaret Grainger.

Widziano dzieci, które spędzały bardzo potrzebny dzień, bawiąc się i biegając po basenie i ciesząc się pysznym jedzeniem i słońcem.

Klub Motocyklowy zorganizował później tego samego wieczoru w ośrodku imprezę charytatywną, na którą zaprosili wszystkich motocyklistów, niezależnie od przynależności do klubu, aby zbudować lokalną społeczność i zorganizowali loterię fantową, z której 100% dochodów trafiło do fundacji Hand to Hand.

Pattaya News dziękuje The Bad Company Motorcycle Club za zaproszenie nas do wzięcia udziału i sfilmowania wydarzenia oraz zrobienia zdjęć. Dziękujemy za wsparcie naszej lokalnej społeczności.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/