Lokalny prawnik zaatakowany przez dwóch mężczyzn na motocyklu z drewnianą pałką

Pattaya-

Miejscowy prawnik przebywa na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Pattaya po tym, jak podobno został zaatakowany na ulicy przez dwóch mężczyzn uzbrojonych w drewnianą pałkę.

49-letni Sakchai Amnuaypornphaisan został przewieziony do szpitala Bangkok Pattaya Hospital z siniakami i ranami na ciele. Lekarze powiedzieli, że był ściśle monitorowany po wykryciu krwotoku mózgowego.

Atak nastąpił po niewielkim wypadku na Soi Rong Mai Khit w Bang Lamung, kiedy doszło do zderzenia pojazdu Sakchaia z motocyklem, na którym jechało dwóch mężczyzn w wieku około 20-25 lat. Sakchai i jego krewny Lakchai Kornwichon, lat 52, czekali na światło na skrzyżowaniu, kiedy motocykl z dwoma Tajami wjechał na nich z małą prędkością. Teraz podejrzewają, że motocykl celowo w nie wjechał.

Nikt nie został ranny i Sakchai wyszedł zapytać o dobro mężczyzn, powiedział Lakchai.

Lakchai powiedział, że Sakchai, prawnik, był dobrym człowiekiem, który nie miał z nikim problemów. Zapytał, czy mężczyźni zostali ranni i wszystko wydawało się polubowne.

Lakchai stwierdził następnie, że nagle jeden z mężczyzn wyjął kij z motocykla i gwałtownie zaatakował Sakchai. Następnie mężczyźni wrócili na rower i odjechali.

Lakchai podejrzewa, że ​​atak został zlecony przez niezadowolonego klienta jego krewnego, ponieważ wydawało się, że nie ma innego wytłumaczenia dla przesadnej przemocy.

Policja sprawdza monitoring w okolicy i poszukuje podejrzanych.

ŹRÓDŁOSyjamchon
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/