Drugi to Gold Shop Robber w ciągu tygodnia zostaje przechytrzony przez drzwi z automatyczną blokadą (wideo)

Bezrobotny mężczyzna z północno-wschodniej Tajlandii próbował kilku sposobów zarabiania pieniędzy – ale żaden nie zadziałał. 
27-letni Suphachai Panthong z Sisaket postanowił obrabować sklep ze złotem Boonchai Yaowarat w Sri Racha 30 listopada 2018 r. około godziny 6:00.
Panthong przymierzył złoty naszyjnik o wadze jednego bahta, twierdząc, że chce sprawdzić dopasowanie. Następnie przystąpił do próby rzucenia się w stronę swojego pojazdu ucieczki Yamaha Fino z czerwoną tablicą, który czekał na zewnątrz.
Właściciel Jarae Nitikarun, lat 41, nie dał się przechytrzyć. Zamknął już elektroniczne drzwi wejściowe. Pan Panthong od razu zrozumiał, że został złapany, zdjął naszyjnik i spokojnie czekał na policję.
Lokalna policja znalazła czekającego na nich nieszczęsnego złodzieja. W pełni przyznał się do popełnienia przestępstwa na policji i został zatrzymany w areszcie pokojowym.
Powiedział, że niedawno został zwolniony z pracy w lokalnej fabryce i próbował innych sposobów zdobycia pieniędzy bez powodzenia.
Został zabrany na lokalny komisariat policji, aby stawić czoła wielu zarzutom i potencjalnie kilka lat za kratkami. To drugi mężczyzna w ciągu jednego tygodnia, który próbował obrabować lokalny sklep ze złotem, który został zatrzymany przez system automatycznej blokady w sklepie.
ŹRÓDŁOTajska wiza, Daily News
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/