Autobus turystyczny zderza się z wieloma autobusami bahtowymi, samochodami i motocyklami w Pattaya

Pattaya-

Wczoraj na skrzyżowaniu Tappraya w Południowej Pattaya doszło do stosu, w wyniku którego osiem osób zostało rannych, a sześć pojazdów poważnie uszkodzonych. 

Do wypadku doszło, gdy kierowca autobusu jadącego z Jomtien stracił kontrolę na wzgórzu.

Pani Surat, lat 40, powiedziała, że ​​podróżuje do Południowej Pattaya ze swoim mężem z zagranicy. Autobus jechał z dużą prędkością wzdłuż Thappraya Road i kilka razy uderzył w ich pojazd, obracając go kilka razy, zanim uderzył w słup energetyczny.

Autobus wjechał następnie w inne pojazdy czekające na światłach.

Osiem rannych znajdowało się w prywatnych samochodach i na rowerach, a także było pasażerami autobusu bahtowego (song thaew). Zabrano ich do kilku szpitali w rejonie Pattaya.

Kierowca autobusu Thanawat, lat 50, powiedział, że jego hamulce zawiodły. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/