Bójka na Walking Street między parą gejów a policją doprowadziła do aresztowań (wideo)

Pattaya-

Poborowy opisany przez tajlandzkie media jako gejowski żołnierz nie odszedłby spokojnie po tym, jak dziś rano wywołał zamieszanie na Walking Street.

Jego partner dołączył po tym, jak członek społeczeństwa próbował pomóc kapitanowi policji, zanim mężczyźni zostali obezwładnieni.

Na komisariacie policji w Pattaya, gdzie mężczyznom postawiono poważne zarzuty, kontynuowano tyradę i kłopoty.

Jeden groził, że zastrzeli funkcjonariusza.

Incydent rozpoczął się na Walking Street w południowym Pattaya około 4 rano, kiedy turysta zgłosił problem. Pol Capt Sukhachai Thamsuree odpowiedział.

Został kopnięty przez poborowego armii Jakraphata Khamreuanga, który stawiał opór podczas aresztowania. Z pomocą przyszedł mu obywatel, co rozwścieczyło partnera Jakraphata, 31-letniego Phittinana Charoenwonga, który przyłączył się do walki wręcz.

Phittinan uderzył kapitana policji w twarz.

Na stacji Jakraphat zagroził, że zastrzeli policję i kontynuował walkę, podczas gdy para obrzucała obraźliwymi obelgami, donosi Siamchon News.

Para została zatrzymana i oskarżona o pijaństwo i zakłócanie porządku publicznego, stawianie oporu przy aresztowaniu, napaść na funkcjonariusza policji i zniesławienie.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOWiadomości Siamchon
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/