Pamiętacie rosyjskiego turystę, którego „wyrzucono” z bahtowego autobusu? Okazuje się, że nie była….

PATTAYA: – Kierowca autobusu w bahcie Pattaya został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów za gwałtowne naciśnięcie hamulców i zranienie rosyjskiego turysty, co doprowadziło do fałszywego roszczenia, które prawie kosztowało kierowcę utratę prawa jazdy.

Chayapat Rithbamrung (41 l.) stał się najnowszym obiektem pogardy w tajskim internecie po tym, jak sprzedawca Family Mart powiedział policji, że 26 listopada wyrzucił krwawiącą Verę Ivanovą z ciężarówki po tym, jak 28 listopada uderzyła głową o wspornik dachu.

W rzeczywistości tego nie zrobił.

W ten weekend ujawniono, że zarówno Ivanova, jak i Chayapat potwierdzili, że Rosjanka po kontuzji sama wysiadła z autobusu bahtowego. Odmówiła także zapłaty i pozostania z kierowcą. Policja ostrzegła Sakdę Kulamart, lat 19, aby nie rozpowszechniała fałszywych historii i zasugerowała Chayapatowi, że kierowca może pozwać sprzedawcę za zniesławienie.

Burza w czajniku wybuchła około 3:30 w nocy, kiedy Ivanova i przyjaciółka wsiedli do autobusu bahtowego na dworcu autobusowym w Pattaya, aby udać się do hotelu. Chayapat powiedział, że miał właśnie wjechać na skrzyżowanie Thappraya Road, gdy kierowca wjechał na czerwone światło. Zahamował, aby uniknąć wypadku, a Ivanova uderzyła głową w metalową podporę dachu.

Następnie wysiadła i powiedziała kierowcy, że może odjechać. Sprzedawca w Family Mart twierdził jednak, że kierowca autobusu w bahcie nakazał im wysiąść i uciekł z miejsca zdarzenia.

Obie strony są szczęśliwe, że prawda o incydencie, o którym szeroko informowaliśmy, wyszła na jaw.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/