Pamiętacie rosyjskiego turystę, który został „zrzucony” z autobusu bahtów? Okazuje się, że nie była….

PATTAYA: – Kierowca autobusu Pattaya baht został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów za wciśnięcie hamulców, zranienie rosyjskiego turysty, co doprowadziło do fałszywego roszczenia, które prawie kosztowało kierowcę jego prawo jazdy.

Chayapat Rithbamrung, lat 41, stał się ostatnim obiektem pogardy w tajskim Internecie po tym, jak urzędnik Family Mart powiedział policji, że wyrzucił krwawiącą Verę Ivanovą (26 lat) ze swojej ciężarówki po tym, jak 28 listopada uderzyła głową o wspornik dachu.

W rzeczywistości nie.

W ten weekend ujawniono, że zarówno Ivanova, jak i Chayapat potwierdzili, że Rosjanka z własnej woli wysiadła z autobusu bahta po kontuzji. Odmówiła również zapłaty i odmówiła pozostania z kierowcą. Policja ostrzegła 19-letniego Sakdę Kulamart, aby nie rozpowszechniała fałszywych historii i zasugerowała Chayapatowi, że kierowca może pozwać urzędnika o zniesławienie.

Burza w czajniku wybuchła około 3:30, kiedy Ivanova i jej przyjaciółka wskoczyli do autobusu bahtowego na dworcu autobusowym w Pattaya, aby pojechać do hotelu. Chayapat powiedział, że miał właśnie wjechać na skrzyżowanie Thappraya Road, kiedy kierowca przejechał na czerwonym świetle. Zatrzymał się, aby uniknąć wypadku, a Ivanova uderzyła głową o metalową rozpórkę dachu.

Następnie wysiadła i powiedziała kierowcy, że może odejść. Jednak urzędnik w Family Mart twierdził, że kierowca autobusu bahta kazał im odjechać i uciekł z miejsca zdarzenia.

Obie strony są teraz szczęśliwe, że prawda wyszła na jaw o incydencie, o którym dużo pisaliśmy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/