Pożar elektryczny za Aleją powoduje drobne uszkodzenia, alarmuje turystów i mieszkańców

Pożar instalacji elektrycznej spowodowany zwarciem w przewodach komunikacyjnych za centrum handlowym Avenue Shopping Mall wczoraj o 3:00 jest badany dziś po południu.

Pożar zszokował turystów i mieszkańców, gdy wczoraj nagły błysk i iskra podpaliły duży odcinek linii komunikacyjnych. Okolica jest bardzo ruchliwa, a pożar widziały dziesiątki osób.

Przewody znajdowały się bezpośrednio nad postojem taksówek motocyklowych. Kierowców zaalarmował nagły pożar, ale żaden z nich nie został ranny. Do ich obowiązków należało także utrzymywanie turystów z dala od płomieni oraz wzywanie straży pożarnej.

Straż pożarna przybyła szybko i ugasiła pożar w ciągu około dwudziestu minut. Na szczęście pożar nie spowodował większych szkód.

Urzędnicy, którzy rozmawiali z Pattaya News, oświadczyli, że linie zostaną wymienione, a cały obszar zbadany.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/