Policja w Pattaya łapie i aresztuje dilerkę narkotyków w tajnym biuście (wideo)

Oto film przedstawiający policję w Pattaya przeprowadzającą i planującą nalot na lokalnego dilera narkotyków. Kobieta, 41-letnia obywatelka Tajlandii, mieszkała w nędznych warunkach w małym mieszkaniu niedaleko Soi VC. Została przyłapana na sprzedawaniu lodu, czyli Yabba, w inscenizowanym popiersiu z zaznaczonymi notatkami i tajnym oficerem.

Kobieta przyznała się do sprzedaży narkotyków, ale twierdziła, że ​​to jedyny sposób, w jaki mogła zarobić pieniądze na nakarmienie swojego 11-letniego dziecka, które było z nią podczas transakcji narkotykowej i w mieszkaniu.

W tym czasie dziecko zostało umieszczone w pieczy zastępczej, podczas gdy matka czeka na długi wyrok pozbawienia wolności, ponieważ jest recydywistą.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/