Policja w Pattaya łapie i aresztuje handlarkę narkotyków podczas tajnej akcji (wideo)

Oto film przedstawiający policję w Pattaya przeprowadzającą i planującą nalot na lokalnego dilera narkotyków. Kobieta, 41-letnia obywatelka Tajlandii, mieszkała w nędznych warunkach w małym mieszkaniu niedaleko Soi VC. Została przyłapana na sprzedawaniu lodu, czyli Yabba, w inscenizowanym popiersiu z zaznaczonymi notatkami i tajnym oficerem.

Kobieta przyznała się do sprzedaży narkotyków, ale twierdziła, że ​​to jedyny sposób, w jaki mogła zarobić pieniądze na nakarmienie swojego 11-letniego dziecka, które było z nią podczas transakcji narkotykowej i w mieszkaniu.

W tym czasie dziecko zostało umieszczone w pieczy zastępczej, podczas gdy matka czeka na długi wyrok pozbawienia wolności, ponieważ jest recydywistą.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/