Trzech Tajów zginęło podczas czyszczenia maszynowni pływającej restauracji, dwóch zostało rannych

Pattaya-

Trzech Tajów zmarło, a dwóch mężczyzn w wieku 23 i 38 lat pozostaje w szpitalu po wypadku podczas sprzątania maszynowni popularnej lokalnej pływającej restauracji około godziny 11:30 w niedzielę 9 grudnia 2018 r.

Statek został zakotwiczony przy molo w prowincji Chon Buri.

Dowiedziawszy się o incydencie o godzinie 11.30, nadinspektor okręgu Muang Pattaya Pol pułkownik Apichai Krobpech poprowadził zespół ratunkowy, aby pomóc pięciu pracownikom, którzy podobno zemdlali podczas czyszczenia maszynowni okrętu Nava Chakkapat. Uważa się, że ulegli toksycznym oparom, ponieważ system wentylacyjny nie był włączony. Po przybyciu urzędnicy znaleźli jednego pracownika martwego na miejscu, a drugiego umarł podczas transportu do szpitala, podała policja. Trzeci mężczyzna również zmarł w szpitalu.

Maszynownię, którą mężczyźni sprzątali w dniu zdarzenia.

Nazwiska i wiek ofiar nie zostały ujawnione w czasie prasy.

Policja bada incydent, aby ustalić przyczynę śmierci, zanim podejmie dalsze kroki prawne.

Maszynownia i łódź są sprawdzane dziś po południu, w poniedziałek 10 grudnia 2018 r. Na razie restauracja pozostaje otwarta.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/