Policja w Pattaya aresztowała domniemanego handlarza narkotyków z 200,000 XNUMX pigułek metamfetaminy

Pattaya-

Policja aresztowała domniemanego 46-letniego handlarza narkotyków wraz z 200,000 XNUMX tabletek metamfetaminy w Pattaya City, powiedział szef policji Chon Buri generał dywizji Nanthachat Supamongkol na konferencji prasowej w czwartek.

Podejrzany Sopon Saimee, lat 46, podobno przyznał się policji, że dostarczał narkotyki przywódcy gangu z północnej Tajlandii.

Zapłacono mu 3,000 Bt za dostawę 20,000 XNUMX tabletek metamfetaminy, powiedział Nanthachat.

Po otrzymaniu informacji od informatora, Sopon został aresztowany na początku tego tygodnia na stacji benzynowej na linii Sukhumvit Highway w północnej części Pattaya z 60,000 XNUMX pigułek metamfetaminy, które miał dostarczyć klientowi.

Przeszukanie jego mieszkania w Ayutthaya przyniosło kolejne 40,000 XNUMX tabletek metamfetaminy.

Nanthachat powiedział, że na podstawie informacji od podejrzanego policja odzyskała również kolejne 100,000 XNUMX tabletek metamfetaminy obok Kanchanapisek Road w dzielnicy Bang Khae w Bangkoku, które miał odebrać później.

Policja poinformowała, że ​​Sopon został aresztowany za posiadanie 2,900 tabletek metamfetaminy w Samut Prakan w 2000 roku. Został skazany na 17 lat więzienia i zwolniony w lipcu 2016 roku. Podobne zarzuty usłyszy również tym razem.

ŹRÓDŁONaród
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/