Policja w Pattaya aresztuje rzekomego handlarza narkotykami za pomocą 200,000 XNUMX pigułek metamfetaminy

Pattaya-

Policja aresztowała domniemanego 46-letniego handlarza narkotykami wraz z 200,000 XNUMX pigułek metamfetaminy w Pattaya City, powiedział w czwartek na konferencji prasowej szef policji Chon Buri, generał dywizji Nanthachat Supamongkol.

Podejrzany Sopon Saimee, lat 46, podobno przyznał się policji, że dostarczał narkotyki przywódcy gangu, który przebywał w północnej Tajlandii.

Zapłacono mu 3,000 Bt za dostawę 20,000 XNUMX tabletek metamfetaminy, powiedział Nanthachat.

Po otrzymaniu informacji od informatora, Sopon został aresztowany na początku tego tygodnia na stacji benzynowej na pasie wjazdowym do Chon Buri autostrady Sukhumvit w północnej Pattaya z 60,000 XNUMX pigułek metamfetaminy, które miał dostarczyć klientowi.

Podczas przeszukania jego mieszkania w Ayutthayi znaleziono kolejne 40,000 XNUMX tabletek metamfetaminy.

Na podstawie informacji podejrzanego policja odzyskała również kolejne 100,000 XNUMX pigułek metamfetaminy przy Kanchanapisek Road w dzielnicy Bang Khae w Bangkoku, które miał odebrać później, powiedział Nanthachat.

Policja poinformowała, że ​​Sopon został aresztowany za posiadanie 2,900 pigułek metamfetaminy w Samut Prakan w 2000 roku. Został skazany na 17 lat więzienia i zwolniony w lipcu 2016 roku.

ŹRÓDŁONaród
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/