Funkcjonariusze policji przeprowadzają nalot na karaoke w Bang Lamung, które rzekomo oferuje prostytucję nieletnich

Banglamung

Szef imigracji Chonburi, Pol Col Songprote Sirisukha, lokalne organy ścigania i służby ochrony dzieci przeprowadzili wczoraj żądło w salonie karaoke o nazwie Krua Lakhana w Bang Lamung.

Stwierdzono, że w zakładzie były dwie dziewczyny w wieku poniżej 18 lat dostępne za 1,500 bahtów na seks.

Daily News poinformował, że Krua Lakhana była odwiedzana zarówno przez turystów zagranicznych, jak i tajskich.

Aresztowany był kierownikiem Lakhana Patthama, 46 lat, który zostanie oskarżony o handel ludźmi.

Jako dowód wzięto pod uwagę pieniądze użyte w użądleniu po tym, jak tajny funkcjonariusz zaaranżował zabranie nieletniej dziewczyny do hotelu.

ŹRÓDŁODaily News
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/