Rosyjski Narodowy aresztowany za kradzież od innego Rosjanina w Pattaya

Pattaya-

29-letni obywatel Rosji Artem Kuliasow został dziś zatrzymany w swoim mieszkaniu w Pattaya i oskarżony o kradzież laptopa i dokumentów osobistych 35-letniego Aleksandra Kuzniecowa, rosyjskiego rodaka.

Błagał funkcjonariuszy, aby nie aresztowali go, kiedy przybyli, ponieważ stwierdził, że ma wirusa HIV i nie może szukać odpowiedniego leczenia w więzieniu.

Funkcjonariusze jednak przeanalizowali jego historię medyczną tego popołudnia i nie mogą znaleźć prawdy w twierdzeniu, że jest nosicielem wirusa HIV.

Pan Kuliasow, który według obu mężczyzn był bliskim przyjacielem Aleksandra, oświadczył, że wczoraj, 14 grudnia 2018 r., odwiedził pana Kuzniecowa w jego mieszkaniu na wzgórzu Pratamnak.

Jednak po przybyciu na miejsce okazało się, że pana Kuzniecowa nie ma w domu i rzekomo zabrał ze sobą drogiego laptopa i kilka dokumentów osobistych. Twierdził, że drzwi były otwarte.

Pan Kuzniecow wrócił do domu i stwierdził, że pokój został splądrowany, a jego rzeczy osobiste zniknęły i wezwał policję. Policja sprawdziła CCTV z panem Kuzniecowem, który zidentyfikował swojego przyjaciela jako złodzieja.

Policja w Pattaya przeprowadziła dziś po południu rekonstrukcję, zgodnie z tajskim prawem, z podejrzanym, który zostanie oskarżony o kradzież i prawdopodobnie deportowany z kraju. Zdaniem redaktorów jest prawdopodobne, że mężczyźni nie są już przyjaciółmi.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOMężczyzna powiedział policji, że ma wirusa HIV, aby uniknąć aresztowania.
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/