Rosyjski Narodowy aresztowany za kradzież od innego Rosjanina w Pattaya

Pattaya-

29-letni obywatel Rosji Artem Kuliasow został dziś zatrzymany w swoim mieszkaniu w Pattaya i oskarżony o kradzież laptopa i dokumentów osobistych 35-letniego Aleksandra Kuzniecowa, rosyjskiego rodaka.

Błagał funkcjonariuszy, aby nie aresztowali go, kiedy przybyli, ponieważ stwierdził, że ma wirusa HIV i nie może szukać odpowiedniego leczenia w więzieniu.

Funkcjonariusze jednak przeanalizowali jego historię medyczną tego popołudnia i nie mogą znaleźć prawdy w twierdzeniu, że jest nosicielem wirusa HIV.

Pan Kuliasow, który według obu mężczyzn był bliskim przyjacielem Aleksandra, oświadczył, że wczoraj, 14 grudnia 2018 r., odwiedził pana Kuzniecowa w jego mieszkaniu na wzgórzu Pratamnak.

Jednak po przybyciu na miejsce okazało się, że pana Kuzniecowa nie ma w domu i rzekomo zabrał ze sobą drogiego laptopa i kilka dokumentów osobistych. Twierdził, że drzwi były otwarte.

Pan Kuzniecow wrócił do domu i stwierdził, że pokój został splądrowany, a jego rzeczy osobiste zniknęły i wezwał policję. Policja sprawdziła CCTV z panem Kuzniecowem, który zidentyfikował swojego przyjaciela jako złodzieja.

Policja w Pattaya przeprowadziła dziś po południu rekonstrukcję, zgodnie z tajskim prawem, z podejrzanym, który zostanie oskarżony o kradzież i prawdopodobnie deportowany z kraju. Zdaniem redaktorów jest prawdopodobne, że mężczyźni nie są już przyjaciółmi.

ŹRÓDŁOMężczyzna powiedział policji, że ma wirusa HIV, aby uniknąć aresztowania.
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/