Brytyjczyk odurzony narkotykami i okradziony w Pattaya przez Tajkę?

Brytyjczyk z Pattaya mówi, że został odurzony narkotykami i okradziony po spotkaniu z kobietą na ulicy i zabraniu jej z powrotem do swojego pokoju.

56-letni George Andrew Lerce powiedział policji, że pił w piątek wieczorem i udał się do 7-Eleven, zanim wrócił do swojego pokoju.

Jednak poza 7-Eleven podeszły do ​​niego dwie kobiety, z których jedna poprosiła, aby z nim pojechać, ponieważ nie miała gdzie się zatrzymać.

Powiedział, że jedna z kobiet stwierdziła, że ​​nie ma gdzie się zatrzymać i zapytała, czy może zostać w jego pokoju. Zgodził się i zabrał „bardzo ładnie” wyglądającą kobietę z powrotem do swojego pokoju, gdy stwierdził, że jest dobrym Samarytaninem.

Jednak kiedy obudził się w sobotę rano, znalazł w jego pokoju ponad 1,000 funtów i 3,000 bahtów w gotówce, a także biżuterię o wartości ponad 100,000 7 bahtów, a koleżanki, którą poznał na zewnątrz XNUMX-Eleven, nie było nigdzie. widziany.

Pan Lerce znalazł również małą plastikową torebkę, która wydawała się zawierać tabletki nasenne.

Pan Lerce powiedział, że kobieta musiała zasypać jego drinka pigułkami, poczekała, aż zaśnie i ukradła rzeczy z jego pokoju.

Policja powiedziała, że ​​szukają kobiety i udostępniła jej zdjęcie uzyskane z CCTV.

Powiedzieli również, że próbują ustalić, jakie dokładnie są pigułki znalezione w pokoju pana Lerce'a.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/