Brytyjski turysta znaleziony martwy w pokoju hotelowym w Bangkoku w podejrzanych okolicznościach

Bangkok-

Associated Press poinformowało dzisiaj, że 31-letni brytyjski turysta Luke Ramage został znaleziony martwy w pokoju hotelowym w Bangkoku w piątkowy wieczór w podejrzanych okolicznościach.
Pan Ramage, ojciec dwójki dzieci, właściciel własnej firmy sprzątającej w Consett, właśnie przybył do Tajlandii kilka godzin wcześniej. O swojej nadchodzącej podróży zamieścił na Facebooku i planował rozpocząć w Bangkoku, odwiedzić Pattaya, a następnie podróżować po kraju.

Recepcjonistka w hotelu Bavana oświadczyła prasie, że do kasy podszedł niezidentyfikowany mężczyzna podający się za przyjaciela pana Ramage i powiedział, że Luke ma problem, i aby go sprawdzić. Recepcjonistka tak zrobiła i oświadczyła, że ​​znalazła go martwego leżącego na łóżku.
Zgłoszono, że pokój został splądrowany, a sejf otwarty i pusty. Zarzuca się, że pan Ramage ma na ciele siniaki i ślady wskazujące na bójkę. Jego bagaż był nieotwarty i nierozpakowany.

Recepcjonistka wróciła do recepcji, aby zadzwonić na policję i odkryła, że ​​niezidentyfikowany mężczyzna podający się za przyjaciela pana Ramage zniknął.
Kilka godzin wcześniej pan Ramage zamieścił na Facebooku informację o zameldowaniu w innym hotelu oraz post z dwoma niezidentyfikowanymi mężczyznami w lokalnym barze na kilka godzin przed śmiercią.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie zdarzenia i sprawdza kamery. O śmierci poinformowano rodzinę i ambasadę.

Będziemy na bieżąco informować Cię o tej rozwijającej się historii.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/