Szef Departamentu Transportu Lądowego stwierdza, że ​​cel śmiertelnych wypadków drogowych w Tajlandii w okresie Nowego Roku wynosi zero

Szef Departamentu Transportu Lądowego Pheeraphon Thawornsupcharoen wygłosił śmiałe oświadczenie w odniesieniu do transportu publicznego w Tajlandii podczas świąt noworocznych.

Powiedział, że jego celem jest zero ofiar śmiertelnych.

W tym celu będzie sprawdzał wszystkie pojazdy i kierowców.

Szczególnie dużo będzie testów alkoholowych kierowców na dworcach autobusowych i w miejscach parkowania pojazdów. Wszystkie ich licencje zostaną sprawdzone.

Był również przekonany, że ani jeden pasażer nie zostanie pozostawiony na mieliźnie. Zgodnie z wytycznymi ministerstwa komunikacji, na trasach zostaną dodane dodatkowe pojazdy, aby nikt nie był rozczarowany.

Odtrąbił system o nazwie „Smart Bus Terminal”, który będzie monitorował przyloty i odjazdy w „czasie rzeczywistym”, wykorzystując główny panel sterowania na dworcach autobusowych i pomoc z aplikacji.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/