Taksówkarz motocyklowy aresztowany za kradzież telefonu rosyjskich turystów

Pattaya-

Tajlandczyk został aresztowany w środę za odmowę zwrotu smartfona rosyjskiemu turystowi, który trzy dni temu upuścił go na drodze w południowej części Pattaya.

Szef policji w Pattaya, pułkownik Apichai Krobphet, powiedział, że 64-letni Niyom Sukcharoen został oskarżony o kradzież za odmowę zgłoszenia znalezienia smartfona Xiaomi Mi8.

Apichai powiedział, że policja wyśledziła i aresztowała Niyoma po tym, jak 29-letni Michaił Sizow złożył skargę na policję w niedzielę wieczorem, że przypadkowo upuścił telefon przed restauracją przy wejściu do Soi 7 w południowej Pattaya i ktoś go zabrał.

Świadkowie powiedzieli policji, że widzieli taksówkarza, który odebrał telefon i odjechał.

Niyom powiedział, że ktoś zadzwonił do telefonu po tym, jak go odebrał, ale zdecydował się go nie odbierać i zabrał go do domu, zanim został aresztowany. Policja zbadała CCTV w okolicy i była w stanie wyśledzić pana Sukcharoena na podstawie jego tagów motocyklowych. Aresztowali go w jego domu, gdzie nadal posiadał telefon za 13,000 XNUMX bahtów.

Pan Sizov, który jest policjantem we własnym kraju, chwalił policję przed kamerą za ich szybką pracę nad złapaniem złodzieja. Wraz z szefem policji Apichajem Krobpechem odtworzyli przedstawienie ze Złodziejem 19 grudnia 2018 r.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/