24-letni Kambodżanin aresztowany po śmierci 15-letniej dziewczynki w Pattaya

Pattaya-

Szef stacji Pattaya Pol Col Apichai Krobpech poinformował o aresztowaniu 24-letniego mężczyzny z Kambodży po śmierci 15-letniej dziewczyny z Saraburi w zeszłym tygodniu.

Wichayaphat Nannithichote został znaleziony martwy w apartamentach Benjarong w Soi Korphai.

Kobieta, która powiedziała, że ​​była współpracowniczką zmarłego, znalazła ciało po tym, jak nie pojawiła się w pracy w salonie karaoke.

Pattaya News poinformowało, że 24-letni Jan Sukphiap lub „F” został aresztowany w swoim mieszkaniu.

Był pracownikiem salonu karaoke „Khong Jing Club” w Soi Lang Talad Sophon.

Oskarżony powiedział, że ofiarą był klient salonu, którego znał. Stwierdził, że po zamknięciu salonu zabrał ofiarę do jej pokoju i odbył z nią seks za obopólną zgodą. Twierdzi, że po seksie napięła się i przestała oddychać. Twierdzi, że spanikował i zostawił ją tam.

Wstępne wideo i zdjęcia z miejsca zdarzenia zdawały się pokazywać, że odniosła rany, co nie było zgodne z jego historią, jednak stopień rozkładu jej ciała był zaawansowany.

Został oskarżony o odebranie jej rodzicom dziewczynki, która ukończyła 15 lat, ale nie miała jeszcze 18 lat, i nieumyślne spowodowanie jej śmierci. Usłyszał także zarzuty ukrywania się i ingerowania w zwłoki. Zgłaszano również, że przebywał dłużej.

Należy zauważyć, że jest to nieco sprzeczne z opisem zarzutu na tablicy w języku tajskim, który stwierdza, że ​​ofiara nie miała jeszcze 15 lat.

Kambodżanin przebywa obecnie w areszcie.

Film pokazał, że para przybyła na miejsce zbrodni w poniedziałek rano w zeszłym tygodniu. Po około dwóch godzinach mężczyzna był widziany jak wychodził.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/