24-letni Kambodżanin aresztowany po śmierci 15-letniej dziewczynki w Pattaya

Pattaya-

Szef placówki w Pattaya, płk Apichai Kropech, poinformował o aresztowaniu 24-letniego Kambodży po śmierci 15-letniej dziewczyny z Saraburi w zeszłym tygodniu.

Wichayaphat Nannithichote został znaleziony martwy w apartamentach Benjarong w Soi Korphai.

Kobieta, która powiedziała, że ​​jest współpracowniczką zmarłego, podobno znalazła ciało po tym, jak nie stawiła się do pracy w salonie karaoke.

Pattaya News poinformował, że Jan Sukphiap lub „F” w wieku 24 lat został aresztowany w swoim mieszkaniu.

Był pracownikiem salonu karaoke „Khong Jing Club” w Soi Lang Talad Sophon.

Oskarżony powiedział, że ofiarą był znany mu klient salonu. Stwierdził, że po zamknięciu poczekalni zabrał ofiarę do jej pokoju i uprawiał z nią seks za zgodą. Twierdzi, że po seksie napięła się i przestała oddychać. Twierdzi, że wpadł w panikę i zostawił ją tam.

Wstępne wideo i zdjęcia z tej sceny wydawały się wskazywać, że odniosła rany, co nie zgadzało się z jego historią, jednak stopień rozkładu jej ciała był zaawansowany.

Został oskarżony o odebranie rodzicom dziewczynki w wieku powyżej 15 lat, ale nie mającej jeszcze 18 lat i niedbałe spowodowanie jej śmierci. Stawia mu również zarzuty dotyczące ukrywania i ingerowania w zwłoki. Zgłoszono również, że przebywał dłużej.

Należy zauważyć, że jest to nieco sprzeczne z opisem oskarżenia na tablicy w języku tajskim, który stwierdza, że ​​ofiara nie miała jeszcze 15 lat.

Kambodżanin jest teraz w areszcie.

Nagranie wideo pokazało, że para przybyła na miejsce zbrodni w poniedziałek rano zeszłego tygodnia. Jakieś dwie godziny później widziano, jak mężczyzna wychodził.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/