Ministerstwo Turystyki stwierdza, że ​​chiński rynek turystyczny ożywił się, wykazuje tendencję wzrostową

BANGKOK – Ministerstwo Turystyki i Sportu (MOTS) poinformowało, że liczba chińskich turystów odwiedzających Tajlandię poprawiła się i obecnie wykazuje wzrost.

Minister Turystyki i Sportu Weerasak Kowsurat skomentował również ceremonię powitania 10-milionowego chińskiego gościa w Tajlandii, mówiąc, że wydarzenie jest częścią kampanii Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT) promującej tajską turystykę przez Chińczyków, wraz z prezentacją pozytywnego wizerunku Tajlandii.

Powiedział, że jedna trzecia z 30 milionów corocznych międzynarodowych gości odwiedzających Tajlandię pochodzi z Chin, podczas gdy w tym roku jest to pierwszy rok, w którym liczba odwiedzających Chińczyków osiągnęła 10 milionów osób.

TAT uważa, że ​​chiński rynek odbił się i będzie nadal rósł, a dane z 2018 r. wykazują 5-7% wzrost rok do roku i generują 590 miliardów bahtów przychodu, co uważa się za wzrost o 10-12%.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/