Zalegalizowane w Tajlandii małżeństwa osób tej samej płci i adopcja dzieci parom tej samej płci

Bangkok-

Jeśli macie co najmniej 20 lat, a jedno z was ma obywatelstwo Tajlandii, to jako para jednopłciowa wkrótce będziecie mogli wziąć ślub w Tajlandii.

Gabinet zatwierdził ustawę o związkach partnerskich, torując drogę Tajlandii, która stanie się pierwszym krajem w Azji, który zaaprobuje małżeństwa osób tej samej płci.

Według Nathporn Chatusripitak, doradcy w Kancelarii Premiera, obecna ustawa, zatwierdzona wczoraj przez rząd, pozwala parom tej samej płci na adopcję dzieci.

Ta wiadomość pojawiła się w tym samym dniu, w którym Rada Ministrów uchwaliła ustawodawstwo dotyczące medycznej marihuany.

Zwolennicy małżeństw osób tej samej płci oświadczyli, że są bardzo zadowoleni z tej wiadomości i wczoraj wieczorem świętowali w całym kraju.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/