Chińczyk oskarżony o fałszywe zeznania złożone policji, twierdził, że skradziono prawie 100,000 XNUMX bahtów

Pattaya-

O godzinie 5:00 w piątek, 4 stycznia 2019 roku, 26-letni obywatel Chin został aresztowany i doprowadzony na komisariat policji w Pattaya pod zarzutem złożenia fałszywych zeznań na policji.

Pan Jihong Mao, lat 26, powiedział wcześniej policji, że miał torbę Gucci skradzioną przez dwóch innych obywateli Chin, która zawierała prawie 100,000 XNUMX bahtów w gotówce z jego pokoju hotelowego. Policja była jednak podejrzliwa w stosunku do tego twierdzenia i prowadziła dalsze dochodzenie w sprawie incydentu.

Funkcjonariusze policji poinformowali prasę, że pan Mao miał osobisty spór z panem Liang Yaxi, lat 27 i jego dziewczyną, panią Li Ying, lat 25, również z Chin. Zaprzyjaźnili się i poznali na lotnisku, po czym pojechali razem taksówką do Pattaya, jak twierdzi pan Yaxi. Jednak wdali się w osobisty spór dotyczący rzekomo jednej ze stron, która poprosiła drugą stronę o oprowadzenie ich po Pattaya za opłatą.

Pan Mao, według policji, był zdenerwowany tą sytuacją i konfliktem między obiema stronami i postanowił złożyć fałszywe zawiadomienie na policję o kradzieży.

Pan Mao zostanie oskarżony o złożenie fałszywych zeznań na policji, co może wiązać się z potencjalnie wysokimi grzywnami i możliwością pozbawienia wolności.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/