Taksówkarz na motocyklu znajduje upuszczoną torebkę z 40,000 XNUMX tajskimi bahtami w gotówce, zwraca właścicielowi

Pattaya-

Dziś rano o godzinie 1230:45 5-letni taksówkarz na motocyklu zauważył coś niezwykłego na Beach Road w pobliżu SOI XNUMX w Pattaya. Niebieska torba leżała bez opieki na poboczu drogi.

=

Zbadał i odkrył, że w torbie znajdowała się gotówka o wartości około 40,000 41 bahtów oraz kilka kart kredytowych i debetowych, a także dokument tożsamości XNUMX-letniej obywatelki Tajlandii.

Co on zrobił

Natychmiast udał się na komisariat policji na SOI 9, gdzie dyżurni pomogli dotrzeć do kobiety, która przyjechała uszczęśliwiona. Stwierdziła, że ​​upuściła ją przez przypadek i myślała, że ​​już nigdy jej nie zobaczy.

Policja w Pattaya była pod wrażeniem działań kierowcy i kobieta wynagrodziła go około 2000 bahtów.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/