Rosyjski turysta spada przez dach holu hotelu Pattaya po pijackim wyczynie?

Pattaya-

27-letnia rosyjska obywatelka, pani Natalya Tarasyuk, wpadła przez metalowy dach drugiego piętra holu Pattaya Garden Hotel i spadła na betonową podłogę około 5 rano tego ranka, doznając wstrząsu mózgu i poważnych ran głowy.

Jej mąż i druga para wezwali pogotowie ratunkowe na miejsce, gdzie oszołomiona, mocno odurzona i zdezorientowana pani Tarasyuk została zabrana do szpitala.

Jej mąż stwierdził, że cała czwórka dużo piła, gdy jego wife wpadł na świetny pomysł, aby wspiąć się na cienki metalowy dach holu i tańczyć z okna pokoju hotelowego. Stwierdził, że próbowali ją zatrzymać, ale ona nie słuchała i i tak wspięła się na dach.

Dach ustąpił, gdy na nim tańczyła, a ona spadła na ziemię.

Nie oczekuje się, że w najbliższej przyszłości znów będzie tańczyć na metalowym dachu jakiegokolwiek hotelu.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/