Dwóch Tajów aresztowanych za kradzież złotego naszyjnika w drodze kradzieży

Dwóch Tajów zostało aresztowanych za rzekome porwanie złotego naszyjnika kobiecie na ulicy Pattaya, poinformowała w środę policja.

Pułkownik Pattaya Apichai Krobphet powiedział, że 26-letni Narit Khunnane i 21-letni Charoonwitthaya Sawadeekit zostali aresztowani we wtorek przed warsztatem motocyklowym w wiosce Moo 10 w Tambon Nong Yai w dystrykcie Bang Lamung.

Oboje zostali oskarżeni o prowadzenie motocykla po swojej ofierze, Wiphaporn Sonsomnuek, lat 27, i porwali jej złoty naszyjnik o wartości około 28,000 5 Bt i odjechali po północy XNUMX stycznia. Ofiara jechała na swoim motocyklu drogą Thep Prasit w kierunku Jomtien Plaża.

Ofiara stwierdziła, że ​​naszyjnik był prezentem noworocznym od jej ojca i że wracała do domu z pracy, kiedy doszło do kradzieży. Powiedziała, że ​​była zdruzgotana przez kradzież, ponieważ był to wyjątkowy prezent.

Policja wyśledziła ich dwójkę z kamer bezpieczeństwa.

Narit jest dodatkowo oskarżony o zgwałcenie chińskiego turysty 21 października i został zwolniony za kaucją.

Źródło tekstu: Naród

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/