136 Kambodżan wykrytych bez pozwolenia na pracę aresztowanych podczas nalotu na plac budowy wczesnym rankiem

Pattaya-

O 6 rano tego ranka urzędnicy imigracyjni i policjanci dokonali nalotu na obszar w północnej części Pattaya, gdzie lokalni pracownicy budowlani są codziennie rozprowadzani na różne place budowy w obszarze Pattaya.

Urzędnicy przejrzeli setki dokumentów i wiz robotników budowlanych i odkryli 136 robotników migrujących, wszyscy z Kambodży, bez odpowiednich dokumentów i wiz. Według urzędników osoby te zostały przemycone przez granicę przez handlarzy ludźmi, aby działać przeciwko tajlandzkiemu prawu.

Osoby bez odpowiednich dokumentów zostaną oskarżone i deportowane. Zostaną przewiezieni do aresztu dla imigrantów w Bangkoku jeszcze dzisiaj. Kierownictwo firmy budowlanej dodatkowo ponosi opłaty za handel ludźmi i według urzędników będzie rozliczane z zatrudniania pracowników bez odpowiednich zezwoleń na pracę lub dokumentacji.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/