Wściekły były chłopak próbuje w środku nocy rozbić drzwi dziewczyny i włamać się do środka

Pattaya-
Dziś o 2 w nocy policja w Pattaya została wezwana do rezydencji w North Pattaya przez zdesperowaną Tajkę, która powiedziała, że ​​mężczyzna z dużym klubem próbował dostać się do jej domu, atakując drzwi.

Policja zareagowała szybko i znalazła 48-letniego pana Chanchao z Tajlandii, nie podano imienia, uzbrojonego w duży drewniany kawałek sklejki i próbującego włamać się do środka. Wydawał się też być pod wpływem alkoholu. Zdążył już wybić dużą dziurę w drzwiach, próbując dostać się do środka.


Pan Chanchao poddał się policji i okazało się, że był byłym chłopakiem kobiety od ponad roku i niedawno się rozstali. Pan Chanchao twierdził, że jest zdenerwowany, że kobieta, której nazwisko zostało zatajone na jej prośbę, flirtuje z innymi mężczyznami na Facebooku.

Wcześniej wieczorem pokłócili się w Internecie, co go rozwścieczyło, więc próbował wziąć sprawę w swoje ręce, jadąc do jej domu i próbując zmusić się do wejścia, aby z nią porozmawiać.

Został aresztowany i zostanie oskarżony o kilka naruszeń w sądzie w Pattaya.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/