Walki uliczne i pościg policyjny w Północnej Pattaya z bronią między chińskimi turystami kończy się wielokrotnymi aresztowaniami i obrażeniami (wideo)

Pattaya-

https://www.facebook.com/Thepattayanews/videos/371724033605539/

Dwóch rannych Chińczyków zostało zabranych do szpitala Pattaya Memorial po kłótni na drodze za Lotus w północnej części Pattaya, w której brało udział wielu obywateli Chin. Świadkowie około 1:30 zgłaszali, że widzieli pałki i inną broń ręczną. Dodatkowo, jeden z mężczyzn wydaje się próbować pokonać kilku innych Chińczyków swoim białym Mercedesem Benz SLK 200.

Członkowie społeczeństwa zrobili zdjęcia i nagrali wideo na miejscu zdarzenia, które zostały przekazane policji.

Jeden z rannych został nazwany dziewiętnastoletnim Huang Wanyou.

Policja ścigała dwa pojazdy do skrzyżowania North Pattaya na Sukhumvit Road. Jednym z nich był biały Mercedes Benz SLK 200, a drugim czarna Toyota Alphard. Obaj mieli tablice z Bangkoku.

28-letni kierowca Alpharda, Zhang Hongxing, miał ranę na ramieniu i był pokryty piaskiem. Kierowcą Benz był Cao Lei, lat 33. Obaj mężczyźni byli obywatelami Chin.

Przeszukanie pojazdów ujawniło nóż i gumową pałkę. Na pustej parceli, na której toczyła się walka, znaleziono złamany kij bejsbolowy.

Mężczyźni początkowo nie współpracowali, jednak teraz współpracują z policją, aby zidentyfikować inne osoby zaangażowane w bójkę i podać dalsze szczegóły, co doprowadziło do bójki.

Więcej szczegółów podamy, gdy je zdobędziemy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/