Walki uliczne i pościg policyjny w Północnej Pattaya z bronią między chińskimi turystami kończy się wielokrotnymi aresztowaniami i obrażeniami (wideo)

Pattaya-

https://www.facebook.com/Thepattayanews/videos/371724033605539/

Dwóch rannych Chińczyków zostało zabranych do szpitala Pattaya Memorial po kłótni na drodze za Lotus w North Pattaya, w której uczestniczyło wielu obywateli Chin. Świadkowie około 1:30 w nocy zgłosili, że widzieli pałki i inną broń ręczną. Dodatkowo jeden z mężczyzn wydaje się próbować przejechać kilku innych Chińczyków swoim białym Mercedesem Benz SLK 200.

Członkowie społeczeństwa zrobili zdjęcia i nagrali wideo na miejscu zdarzenia, które zostały przekazane policji.

Jeden z rannych mężczyzn to dziewiętnastoletni Huang Wanyou.

Policja ścigała dwa pojazdy do skrzyżowania North Pattaya na Sukhumvit Road. Jednym z nich był biały mercedes benz SLK 200, a drugim czarny van Toyota Alphard. Obaj mieli tablice z Bangkoku.

28-letni kierowca Alphard, Zhang Hongxing, miał ranę ramienia i był pokryty piaskowym pyłem. Kierowcą Benza był 33-letni Cao Lei. Obaj mężczyźni byli obywatelami Chin.

Przeszukanie pojazdów ujawniło nóż i gumową pałkę. Złamany kij bejsbolowy został znaleziony na pustej parceli, na której miała miejsce bójka.

Mężczyźni początkowo nie chcieli współpracować, jednak teraz współpracują z policją w celu zidentyfikowania innych osób biorących udział w bójce i podania dalszych szczegółów na temat tego, co doprowadziło do bójki.

Więcej szczegółów podamy, gdy je otrzymamy.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/