Seryjny złodziej, który rzekomo ukradł ponad 300,000 XNUMX bahtów wielu turystom w Jomtien, aresztowany

Jomtien-
29-letni Taj, pan Anukarn Sunoff, został aresztowany przez policję w Pattaya w piątek i jest oskarżony o co najmniej cztery kradzieże w lokalnych mieszkaniach i hotelach.

Podejrzany jest oskarżony o wchodzenie do lokalnych mieszkań i hoteli oraz chodzenie na ich baseny w poszukiwaniu turystów, którzy podczas pływania zostawili klucze do pokoju na leżakach lub meblach. Policja twierdzi, że następnie wziąłby klucz do pokoju, który jest zwykle wyraźnie oznaczony w większości hoteli co do numeru pokoju, uzyskał dostęp do pokoi ofiary, a następnie je okradał.

Czterech turystów, Alexsandr Sołtanov, lat 53, Denis Kurchenko, Ralf Meyer i Britt Birgersson, wszyscy doświadczyli tego samego przestępstwa w ubiegłym tygodniu. Dwóch mężczyzn przebywało w mieszkaniu Rizin. Pozostałe dwa mieszkania to rezydencja Amazon i Joy.

Policja twierdzi, że podejrzany jest znany policji i zidentyfikował go dzięki monitoringowi w budynkach mieszkalnych.

Podejrzewa się, że podejrzany ukradł łącznie prawie 300,000 XNUMX bahtów czterem ofiarom, a także paszporty, laptopy, wiele telefonów komórkowych, karty kredytowe i bankomatowe, drogie zegarki i okulary korekcyjne. Wiele przedmiotów było zamkniętych w sejfach, jednak podejrzanemu udało się otworzyć sejfy i ukraść znajdujące się w nich kosztowności.

Podejrzanemu grozi kara więzienia za kradzież, a turyści otrzymają zwrot swoich rzeczy.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/