68-letni Amerykanin doznaje ataku serca i umiera na liniowcu Luxury Cruise odwiedzającym Sri Racha.

Policjanci i lekarze fundacji zostali wezwani do luksusowego liniowca zacumowanego w porcie w Laem Chabang na Sri Racha po śmierci 68-letniego pasażera z Ameryki. 

Żona „George” powiedziała śledczym, że jej mąż zdjął ubranie i szykował się do spania w ich domku, kiedy doznał czegoś, co uważała za atak serca.

Zginął, a ponieważ śmierć nastąpiła na wodach Tajlandii, musi być w to zaangażowana lokalna policja.

Ciało zostało wyładowane z kostnicy statku i przewiezione do sekcji zwłok w szpitalu Laem Chabang.

Policja nie znalazła żadnych podejrzanych okoliczności.

Luksusowe liniowce zwykle nie odwiedzają tego obszaru, a lokalni urzędnicy i urzędnicy ds. Turystyki bardzo zachwalali liniowiec odwiedzający ten obszar, zanim zgłoszono śmierć mężczyzny.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/