Holenderski turysta, który twierdził, że policja wyłudziła od niego 40,000 XNUMX bahtów i podrzuciła mu narkotyki, mówi, że był to pijacki błąd z jego strony

Holenderski turysta przeprosił policję w Pattaya po tym, jak twierdził, że podłożono mu narkotyki, był nadużywany i został wyłudzony z 40,000 XNUMX bahtów.

Twierdził również, że francuski policjant-ochotnik był zamieszany w wymuszenie.

Powiedział wczoraj gliniarzom w Pattaya, że ​​znalazł pieniądze w swojej szafie.

Myślał, że schował go do sejfu w pokoju hotelowym, ale się mylił. Jego karty bankomatowe również były na swoim miejscu.

Po tym, jak zdał sobie sprawę ze swojego błędu, wrócił do policji w Pattaya, obawiając się, że może zostać oskarżony o marnowanie czasu policji. Ale to były wszystkie uśmiechy, kiedy przeprosił.

Powiedział, że był bardzo pijany i całkowicie się pomylił.

Przyjęto, że został wypuszczony bez szkody po tym, jak podczas przeszukania nie znaleziono przy nim żadnych narkotyków, gdy jego motocykl został zatrzymany we wczesnych godzinach poniedziałkowego poranka.

Turysta opuścił teren i kontynuuje wakacje w Tajlandii, poinformował ONB News, który opublikował zdjęcie uśmiechniętego szefa stacji Pattaya, Pol Cola Apichai Krobpetcha.

ŹRÓDŁOWiza tajska
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/