Holenderski turysta, który twierdził, że policja wyłudziła od niego 40,000 XNUMX bahtów i podrzuciła mu narkotyki, mówi, że był to pijacki błąd z jego strony

Holenderski turysta przeprosił policję w Pattaya po tym, jak twierdził, że podłożono mu narkotyki, był nadużywany i został wyłudzony z 40,000 XNUMX bahtów.

Twierdził również, że francuski policjant-ochotnik był zamieszany w wymuszenie.

Powiedział wczoraj gliniarzom w Pattaya, że ​​znalazł pieniądze w swojej szafie.

Myślał, że schował go do sejfu w pokoju hotelowym, ale się mylił. Jego karty bankomatowe również były na swoim miejscu.

Po tym, jak zdał sobie sprawę ze swojego błędu, wrócił do policji w Pattaya, obawiając się, że może zostać oskarżony o marnowanie czasu policji. Ale to były wszystkie uśmiechy, kiedy przeprosił.

Powiedział, że był bardzo pijany i całkowicie się pomylił.

Przyjęto, że został wypuszczony bez szkody po tym, jak podczas przeszukania nie znaleziono przy nim żadnych narkotyków, gdy jego motocykl został zatrzymany we wczesnych godzinach poniedziałkowego poranka.

Turysta opuścił teren i kontynuuje wakacje w Tajlandii, poinformował ONB News, który opublikował zdjęcie uśmiechniętego szefa stacji Pattaya, Pol Cola Apichai Krobpetcha.

ŹRÓDŁOWiza tajska
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/