Taco Bell otworzy 40 sklepów w Tajlandii do 2022 roku, poziom przypraw zostanie znacznie zwiększony na rynku tajskim

Bangkok:

Taco Bell rozszerza swoje znaczące imperium fast foodów na Azję Południowo-Wschodnią. Bloomberg donosi, że Bell ma otworzyć 40 restauracji w Tajlandii do 2022 roku, według Liz Williams, prezes międzynarodowego oddziału TB. Według Bloomberga, pierwsza restauracja ma zostać otwarta 24 stycznia w Bangkoku, gdzie „smaki w ofertach, takich jak tacos i burrito, zostały dostosowane do lokalnych gustów”.

To ulepszenie polega na zwiększeniu współczynnika przypraw dla podniebienia bardziej przyzwyczajonego do ciepła w Tajlandii. Williams powiedział w wywiadzie: „To, co uważamy za ostre i pikantne w USA, dopiero zaczyna się w Tajlandii na skali przypraw, więc wybraliśmy sosy”.

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁOTaco Bell Tajlandia
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/