Tajka ma torbę z 30,000 XNUMX bahtów i nowiutkim iPhone'em X porwanym na motocyklowej taksówce przez złodziei

 

O godzinie 2:00 24 stycznia 2019 r. policja Pattaya odpowiedziała na telefon od bardzo wstrząśniętej i zmartwionej 29-letniej Nipaporn Phunpha na Thappraya Road niedaleko Soi 2. Czekała z taksówkarzem motocyklowym, który potwierdził jej historię.

Stwierdziła, że ​​jechała taksówką do domu, kiedy dwóch mężczyzn w kaskach zakrywających całą twarz zatrzymało się obok nich na czerwonym świetle i zerwało jej różową torebkę z ramienia.

Stwierdziła, że ​​torba zawierała 30,000 XNUMX bahtów, zupełnie nowego iPhone'a X i wiele ważnych dokumentów, takich jak paszport i tajski dowód osobisty. Była we łzach i bardzo zaniepokojeni świadkowie obserwowali, że wszystkie jej ważne kontakty były w jej telefonie i to była największa strata.

Kierowca motocykla próbował ścigać, ale zgubił złodziei wokół Sukhimvit Road. W tym momencie wezwał policję, aby pomóc kobiecie.

Policja w Pattaya przywiozła ją na lokalną stację i będzie sprawdzać CCTV w okolicy. Będą również próbowali śledzić telefon za pomocą aplikacji lokalizacyjnej wbudowanej w telefon przez Apple.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/