Czyja to była wina? Kierowca ciężarówki czy motocyklista?

Mąż, mający dość twierdzeń sąsiada, że ​​jego syn był niewinny, umieścił na Facebooku klip z telewizji przemysłowej, aby pokazać, że to, co powiedział, jest prawdą.

Ramak Phaencharoen, lat 44, z Buriram, zapytał ludzi w mediach społecznościowych, kto ich zdaniem jest winny wypadku, w którym zraniła jego żonę Lamai (44 lata).

Nagranie CCTV z jakiejś przydrożnej posesji pokazało, że sześciokołowa ciężarówka wyjeżdża z bocznej soi na lokalną drogę obok głównej drogi. Ciężarówka obciążona ziemią przejechała nad Lamai na swoim motocyklu przednimi i tylnymi kołami, a następnie skręciła na główną drogę.

Dobrzy Samarytanie pospieszyli jej z pomocą i, jak donosił Sanook, powstrzymał ciężarówkę przed ucieczką z miejsca zdarzenia.

Na szczęście nie zginęła, ale potrzebowała 12 szwów na kostce i siedmiu w ranie głowy, a od wypadku w Boże Narodzenie przez miesiąc nie była w stanie pracować.

Kierowca ciężarówki odmówił pomocy przy jakichkolwiek płatnościach, ale Lamai otrzymał 28,545 bahtów z ubezpieczenia ciężarówki.

Wszyscy uczestnicy tego incydentu mieszkają w tej samej wiosce.

Ramak był wściekły, gdy ojciec kierowcy ciężarówki zaczął oczerniać swoją żonę, mówiąc, że jest odpowiedzialna i jest bezużytecznym motocyklistą.

Ramak postanowił opublikować dowody z CCTV na Facebooku, aby pokazać, że to, co powiedział, jest prawdą.

Lamai powiedział Sanookowi, że jest w drodze na targ. Zwolniła, gdy zobaczyła ciężarówkę, która wydawała się zatrzymać, po czym przyspieszyła i zderzyła się z nią.

Co o tym myślisz?

Źródło: Wiadomości Sanook

 

ŹRÓDŁOSanok
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/