35-letni Rosjanin próbuje się zabić w hotelu Pattaya, uratowany przez ratowników

Dziś rano o godzinie 1230:35 XNUMX-letni obywatel Rosji próbował popełnić samobójstwo pod przymusem w hotelu w rejonie Pattaya.

Mężczyzna krzyczał, krzyczał i groził, że skoczy z balkonu po wybiciu szklanych drzwi na balkon gołymi rękami i całym ciałem.

Ochrona hotelu wezwała służby ratunkowe po otrzymaniu kilku zgłoszeń o mężczyźnie krzyczącym i ranionym od szyby przez innych mieszkańców.

Przybyli ratownicy i policja, a mężczyzna, który jest otyły i waży 190 KG, już stracił przytomność z powodu utraty krwi.

Potrzeba było ponad dziesięciu osób, aby pomóc przenieść dużego mężczyznę i bezpiecznie przetransportować go do szpitala. Jest w poważnym stanie. Nie wiadomo, co doprowadziło do jego stanu psychicznego i przebywał sam w swoim pokoju.

Oto niesamowite wideo, na którym ratownicy śpieszą, by uratować mu życie i wspólnie pracują, by zabrać go do szpitala.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/