Ciocia Pa The Terrible, seryjny złodziej, który odurżał i żerował na turystach, w końcu złapany

Pattaya

Wspólna operacja policyjna doprowadziła do aresztowania 48-letniej kobiety z Petchabun, która przyznała się do czterech przypadków zażywania narkotyków i rabowania turystów w Pattaya.

Wyglądała na tę samą kobietę, która została wczoraj pokazana w apelu o informacje na wielu stronach internetowych.

Miejscowi gliniarze wraz z policją turystyczną ośrodka i siłami imigracyjnymi połączyli siły, by schwytać Pa Pakhama.

Mówiono, że była prostytutką, która kręciła się wokół Soi Bua Khao w poszukiwaniu klientów.

Policja zdołała ją schwytać po zbadaniu telewizji przemysłowej i oczekiwaniu na jej powrót. Przeszukanie jej pokoju ujawniło dwa telefony i wiele drogich zegarków.

W ostatniej zbrodni popełnionej przez kobietę – nazwaną przez Rak Siam News „Ciocia Pa the Terrible” – 27-letni Brytyjczyk Daniel James Booth zaprosił ją do swojego pokoju, aby kontynuować przyjęcie z drinkami, które rozpoczęło się w pobliskim pokoju w Soi Bua Khao w centralnej Pattaya we wczesnych godzinach sobotniego poranka.

Wrzuciła narkotyki do drinka pana Bootha, a on zemdlał na łóżku. Ukradła jego telefon, który był ładowany w nogach łóżka, a także zabrała zegarek Rolex, który leżał na powierzchni w pokoju.

CCTV pokazało, jak wychodzi z pokoju sama iw pośpiechu.

Policja dowiedziała się, że Pa był prostytutką, która reklamowała się w okolicy.

Przyznała się do trzech kolejnych kradzieży turystów przez narkotyki i okradanie ich.

Została oskarżona o kradzież i obsługę skradzionych towarów i grozi jej od 1 do 5 lat więzienia i 20-100,000 XNUMX bahtów grzywny.

ŹRÓDŁORuk Siam, Tajska Wiza
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/