Ciocia Pa The Terrible, seryjny złodziej, który odurżał i żerował na turystach, w końcu złapany

Pattaya

Wspólna akcja policyjna zakończyła się aresztowaniem 48-letniej kobiety z Petchabun, która przyznała się do czterech przypadków zażywania narkotyków i okradania turystów w Pattaya.

Wyglądała na tę samą kobietę, którą pokazano wczoraj w apelu o informacje na wielu stronach internetowych.

Lokalna policja wraz z policją turystyczną i służbami imigracyjnymi połączyła siły, aby schwytać Pa Pakham.

Mówiono, że jest prostytutką, która kręciła się po Soi Bua Khao w poszukiwaniu klientów.

Policji udało się ją schwytać po sprawdzeniu CCTV i oczekiwaniu na jej powrót. Przeszukanie jej pokoju ujawniło dwa telefony i wiele drogich zegarków.

W związku z ostatnim przestępstwem popełnionym przez tę kobietę – określaną przez Rak Siam News jako „ciocia Pa straszna” – 27-letni Brytyjczyk Daniel James Booth zaprosił ją do swojego pokoju, aby kontynuowała imprezę z drinkami, która rozpoczęła się w pobliskim pokoju w Soi Bua Khao w centrum Pattaya we wczesnych godzinach porannych w sobotę.

Dosypała narkotyki do drinka pana Bootha, przez co zemdlał na łóżku. Ukradła mu telefon, który był ładowany w nogach łóżka, a także zabrała zegarek Rolex, który leżał na powierzchni w pokoju.

CCTV pokazało, jak wychodziła z pokoju sama i w pośpiechu.

Policja odkryła, że ​​Tata był prostytutką, która reklamowała się w okolicy.

Przyznała się do trzech kolejnych kradzieży dokonanych przez turystów w drodze odurzania ich i rabowania.

Została oskarżona o kradzież i manipulowanie skradzionymi towarami, grozi jej od 1 do 5 lat więzienia i grzywna w wysokości od 20 do 100,000 XNUMX bahtów.

ŹRÓDŁORuk Siam, wiza tajska
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/