Wydarzenia związane z Chińskim Nowym Rokiem na przyszły tydzień, 4 i 5 lutego

PATTAYA: – Zarówno religijne, jak i rozrywkowe ceremonie są zaplanowane na oficjalny festiwal chińskiego Nowego Roku w Pattaya w przyszłym tygodniu.

W poniedziałek nabożeństwa modlitewne do chińskich bóstw odbędą się w godzinach 7-11 rano w Ratuszu Miasta Pattaya, punkcie widokowym Pratamnak Hill oraz w Sawang Boriboon Thammasathan Foundation w Naklua.

5 lutego na Central Festival Pattaya Beach rozpocznie się festiwal muzyczny guzheng, po którym nastąpi inauguracyjne wystąpienie burmistrza Sonthaya Kunplome.

O 8:8 tańce smoków i lwów w kostiumach poprzedzą występ akrobatów. O 30:9 na scenie pojawią się chińskie przedstawienia kulturalne i artystyczne, a o XNUMX:XNUMX chińska muzyka

Wreszcie o 10 wystąpi muzyczny akt Gesunova.

Muzyka guzheng rozpoczyna również wydarzenie na Walking Street o godzinie 6:XNUMX, a następnie odbywają się tańce smoków i lwów, pokazy kulturalne i akrobaci, a także szeroka parada Walking Street.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/