Podejrzany, że w kanalizacji Na Jomtien znaleziono żywy rosyjski granat ręczny

PATTAYA: – Oficerowie z oddziału bombowego w Najomtien zabezpieczyli podejrzany rosyjski granat ręczny znaleziony w kanale.

Funkcjonariusze Departamentu ds. Wybuchów skutecznie zneutralizowały kulistą bombę pokrytą taśmą, która została znaleziona w głębokim na 30 centymetrów przydrożnym korycie obok Khao Malako 25 stycznia.

Funkcjonariusze EOD powiedzieli, że nigdy wcześniej nie widzieli takiego urządzenia i podejrzewali, że zostało ono sprowadzone z Rosji. Funkcjonariusze spekulowali, że granat został wyrzucony przez kogoś, kto zauważył przed sobą przydrożny punkt kontrolny.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/