„Wielki Żart” aresztuje tajlandzkiego ladyboya, który w ciągu dziesięciu lat oszukał dziesiątki mężczyzn

Bangkok-

Tajska dama została aresztowana po tym, jak w ciągu ostatnich dziesięciu lat oszukiwała japońskich turystów i biznesmenów.

Biuro imigracyjne donosi, że szef imigracji generał porucznik Surachate Hakparn został powiadomiony przez ambasadę Japonii, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy więcej niż dziesięciu japońskich turystów i biznesmenów zostało oszukanych przez Tajkę.

Powiedziała im, że jest cudzoziemką, która straciła pieniądze i majątek. Poprosiła japońskie ofiary, aby wykorzystały swoje konta bankowe do otrzymywania pieniędzy od jej krewnych.
Następnie powiedziała im, że jej krewni przelali już pieniądze na ich konta bankowe i poprosiła ich o zapłatę.

Ale, jak zgadłeś, pieniądze nigdy nie zostały przelane.

Wiele ofiar uwierzyło jej i przekazało gotówkę, zanim zorientowały się, że pieniądze nie zostały przelane na ich konto.

43-letnia „Uthai” przyznała, że ​​wybrała japońskich turystów i biznesmenów, których poznała w turystycznych hot spotach, takich jak Thong Lor, Asoke i Silom.

Powiedziała policji, że pieniądze przeznaczyła na podróże i hazard.

 

ŹRÓDŁOThaiger, tajska imigracja
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/