Tajlandia numer jeden na świecie dla chińskiego na chiński nowy rok

Źródło: Hotelbeds.com

Tajlandia, Japonia i Singapur znajdują się na szczycie listy chińskich podróżników w tym chińskim Nowym Roku.

Dane pochodzą z Hotelbeds.com, wiodącej platformy rezerwacji noclegów.

Witryna zidentyfikowała 10 najlepszych międzynarodowych destynacji dla chińskich podróżnych na tegoroczne, siedmiodniowe święto Chińskiego Nowego Roku, które rozpoczyna się jutro (poniedziałek).

Najpopularniejszym kierunkiem podróży została Tajlandia, a za nią Japonia i Singapur. Inne popularne miejsca docelowe, oparte na wcześniejszych rezerwacjach, to Malezja, Stany Zjednoczone, Indonezja, Filipiny, Australia, Wietnam i Korea Południowa.

Hiszpania i Włochy wypadły z pierwszej dziesiątki listy w 10 r., zastąpione zamiast tego przez Wietnam i Koreę Południową. Jednak południowe miejsca w Europie pozostają popularne wśród chińskich turystów, którzy zajmują 2019. i 11. miejsce.

Dane pokazują, że chińscy podróżnicy odwiedzają w tym roku więcej krajów, od 88 w 2018 r. do 102 w tym roku.

Chiny pozostają największym rynkiem źródłowym w kanale hurtowym Hotelbeds.com w regionie Azji i Pacyfiku, a obecnie są czwartym co do wielkości rynkiem Hotelbeds na świecie.

Święto Chińskiego Nowego Roku, znane również jako „Święto Wiosny”, to siedmiodniowe święto narodowe w Chinach, które odbywa się od poniedziałku 4 lutego do niedzieli 10 lutego.

ŹRÓDŁOŁóżka hotelowe.com
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/