Tajlandia numer jeden na świecie wśród Chińczyków na Chiński Nowy Rok

Źródło: Hotelbeds.com

Tajlandia, Japonia i Singapur zajmują pierwsze miejsca na listach chińskich turystów z okazji Chińskiego Nowego Roku.

Dane pochodzą z Hotelbeds.com, wiodącej platformy rezerwacji noclegów.

Na stronie internetowej zidentyfikowano 10 najpopularniejszych kierunków międzynarodowych dla chińskich podróżnych na tegoroczne siedmiodniowe święto chińskiego Nowego Roku, które rozpoczyna się jutro (poniedziałek).

Najpopularniejszym kierunkiem podróży została Tajlandia, a następnie Japonia i Singapur. Inne najpopularniejsze kierunki podróży, biorąc pod uwagę rezerwacje z wyprzedzeniem, to Malezja, Stany Zjednoczone, Indonezja, Filipiny, Australia, Wietnam i Korea Południowa.

Hiszpania i Włochy wypadły z listy 10 najlepszych wyników w 2019 r., a ich miejsce zajęły Wietnam i Korea Południowa. Jednak kierunki w Europie Południowej pozostają popularne wśród chińskich turystów, którzy zajmują 11. i 12. miejsce.

Dane pokazują, że chińscy podróżnicy odwiedzają w tym roku więcej krajów – z 88 w 2018 r. do 102 w tym roku.

Chiny pozostają najważniejszym rynkiem źródłowym w kanale hurtowym Hotelbeds.com w regionie Azji i Pacyfiku, a obecnie są czwartym co do wielkości rynkiem Hotelbeds na świecie.

Święto Chińskiego Nowego Roku, znane również jako „Święto Wiosny”, to siedmiodniowe święto narodowe w Chinach, które odbywa się od poniedziałku 4 lutego do niedzieli 10 lutego.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOŁóżka hotelowe.com
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/