Irańska rodzina złodziei podróżująca po Tajlandii w celu kradzieży ze sklepów i złapana Tajlandczyków

Policja w południowej Tajlandii aresztowała czterech Irańczyków, którzy podróżowali po Tajlandii, okradając sklepy.

Wśród złodziei byli ojciec i córka, którzy dokonywali kradzieży, oraz przyjaciele, którzy byli kierowcą i strażnikiem.

Wynajęli Toyotę Vios w Pattaya 23 stycznia, aby przeprowadzić szał kradzieży w Tajlandii.

Donsak, Surat Thani, policja ogłosiła aresztowanie ojca i córki Valiollah Safi Pouri (55 lat) i Roya Safi Pouri (31 lat) wraz z kolegami z Iranu: 55-letnim Hamamidem Amiri i 22-letnim Ali Dasdarem.

Wszyscy temu zaprzeczają, ale policja twierdzi, że ma mnóstwo dowodów.

W ostatnim incydencie w niedzielę ojciec i córka weszli do sklepu Donsak Suksaphan, gdzie ukradli 2,500 bahtów z torebki 64-letniego właściciela Chaluaya Donphota, podczas gdy ona była rozproszona.

Chaluay pobiegł za nimi i zdołał odzyskać 500 bahtów. Następnie gang ruszył w kierunku Nakorn Sri Thammarat z policją w pościgu.

Policja w Sichon zdołała ustawić blokadę drogową i cały gang został aresztowany.

Byli odpowiedzialni za kradzież 20,000 XNUMX bahtów w dystrykcie Jandee w Nakorn Sri Thammarat i ukradli żelazko w dystrykcie Ban Nasan w Surat Thani.

Wszyscy zostali oskarżeni o kradzież z użyciem środka lokomocji i są pod opieką policji w Donsak.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/