Ciało niezidentyfikowanego cudzoziemca znalezione w zatoce Pattaya

Ciało czegoś, co wydaje się być mocno wytatuowanym obcokrajowcem rasy kaukaskiej, zostało znalezione dziś rano w zatoce Pattaya przez rybaka.

Wezwani ratownicy sprowadzili ciało na brzeg, gdzie przeprowadzono dokładniejsze oględziny.

Ciało wyglądało na martwe i leżało w wodzie od ponad tygodnia. Większość kończyn i głowy wydawała się być zjedzona przez ryby do kości. Mężczyzna miał na sobie czarne spodenki i czarną koszulę.

Według urzędników nie było początkowych oznak urazu kości wskazującego na ciężki uraz lub tępe uszkodzenie.

Skontaktowano się z lokalnymi ambasadami, a policja będzie dziś przeglądać raporty o zaginionych osobach, podczas gdy personel medyczny nadal będzie próbował ustalić dokładniejszą przyczynę śmierci.

Poniższy film zawiera treści, które mogą urazić wrażliwych widzów.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/