Lokalni mieszkańcy zdenerwowani piętrzą się śmieci na obszarze Nirun Condo

Pattaya-

Lokalni mieszkańcy skontaktowali się z prasą w obawie o śmieci, które nadal są wyrzucane i pozostawiane w okolicy Nirun Condo i Soi Bongkot.

Wysłali zdjęcia, które opisują problem i stwierdzili, że od kilku miesięcy próbują skłonić lokalnych urzędników miejskich do rozwiązania problemu, obecnie nie podejmując żadnych działań.

Zaniepokojeni obywatele twierdzą, że ciężarówki i prywatne pojazdy będą wyrzucać duże ilości śmieci w okolicy, często w środku nocy.

To z kolei przyciąga padlinożerców do obszaru, w tym bezpańskie psy, szczury i dzikie świnie, które zostały zauważone.

Uważa się, że grunt jest własnością prywatną i nie jest własnością miasta, co jest częścią problemu, dlaczego problem nie został rozwiązany.

 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/