43-letnia Tajka aresztowana za kradzież torby chińskiej turystce w Disco

Pattaya-

43-letnia Tajka, która niedawno spędziła półtora roku w tajskim więzieniu za kradzież, została aresztowana na Walking Street po tym, jak obywatel Chin rzekomo ukradł jej torbę w popularnym nocnym klubie Walking Street dziś rano.

Pan Huang Siqing, lat 28, powiedział policji, że podejrzana i jej przyjaciele zajęli stolik obok niego i flirtowali z nim. Stwierdził, że nie jest zainteresowany. Poszedł do toalety, zostawiając torbę na stole, a wrócił i stwierdził, że jej nie ma.
W torbie znajdował się jego paszport, telefon komórkowy, karty kredytowe i gotówka.


Pan Siqing natychmiast udał się na posterunek policji turystycznej na Walking Street, a policja udała się z nim do Dyskoteki podejrzewając, że kobieta nadal przebywa w okolicy. CCTV at the Disco było w stanie zidentyfikować kobietę.


Mieli rację, że wciąż była w okolicy i została znaleziona w innym pobliskim klubie nocnym i aresztowana z posiadaną torbą.

Podejrzana zaprzeczyła kradzieży i twierdzi, że myślała, że ​​torebkę zostawił turysta, bo jej nie chciał. Policja nie wierzy w jej historię i grozi jej dodatkowe lata więzienia.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/