60-letni Irlandczyk wyskakuje na śmierć z mieszkania po zerwaniu z żoną

Pattaya-

60-letni obywatel Irlandii, pan Brian Dobino, skoczył wczoraj późnym wieczorem z mieszkania w Central Pattaya, pozostawiając przechodniów w szoku.


Ochroniarz, który był dobrze zaznajomiony z panem Dobino, powiedział, że niedawno zerwał z żoną i od tego zerwania mieszkał sam. Od dawna był emigrantem w okolicy.

Niedawno przebywał w miejscowym szpitalu z powodu niepokoju i ataków paniki z powodu stresu związanego z rozstaniem z żoną i rzekomych problemów finansowych. Został zwolniony zaledwie dzień lub dwa wcześniej. Podobno powiedział personelowi mieszkania, że ​​być może będzie musiał wrócić do Irlandii z powodu rozstania i problemów finansowych i że nie wyobraża sobie tego, co doprowadziło do ataków paniki.

Policja powiedziała, że ​​w tym incydencie nie było faulu. Nie powiedzieli, czy znaleźli notatkę.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/